Swipe to the left

Dekorace v zahradě

Tisk
Dekorace v zahradě
By Martin Dlouhý před 3 rokem(y) 3589 zobrazení Žádné komentáře

Pomocí zahradních dekorací si snadno zkrášlíte místa, kde rádi trávíte volný čas. Ozdobit si můžete jak svoji zahradu, tak i balkon či terasu. Uvidíte, že si vaše dekorace rychle zamilují přátelé, kteří vás navštěvují.

Na trhu je nepřeberné množství venkovních dekorací, buď dřevěných, keramických nebo kovových. Takovou klasikou, která je i praktická, je dekorativní solární svítilna. Určitě ji znáte, přes den sbírá světelné paprsky, za tmy a za šera svítí. Solární svítilny můžete sehnat buď v klasickém provedení nebo jako imitace různých předmětů. Dobře se hodí na okraje cestiček nebo před vchodové dveře.

Jestliže máte na své zahradě v poslední době oblíbenou skalku nebo okrasné jezírko, můžete dotvořit celkový dojem z pohledu na tyto relaxační okrasné prvky přidáním dekorativních předmětů. Možná si někdo pod pojmem dekorace v zahradě ihned vybaví klasického červeného trpaslíka se zelenými lacláčemi a lopatkou v ruce. Pokud takové předměty máte v oblibě, jste milovníky klasiky, což se vám nemůže nechat odepřít.

V dnešní době existuje řada dekoračních prvků, které si zamilujete vy i vaše děti. Kromě zmíněného osvětlení se dá pořídit třeba krmítko pro ptáčky, keramický vodník, kterého můžete dát k jezírku, různě barevné ozdobné kameny, keramické houby, malé i velké žáby nebo skřítci. Dekorace si můžete buď zakoupit nebo i vyrobit. Fantazii a originalitě se meze nekladou. Máte i vy ve své zahradě alespoň jednu dekoraci?

Posted in: Trendy a novinky