Swipe to the left

Agro substrát zahradnický

By Martin Dlouhý před 7 měsíci 789 zobrazení Žádné komentáře

Chceme-li mít kvalitní rostliny, musíme jim čas od času dopřávat živiny. Jejich nejlepším zdrojem vždy bývá kvalitní zahradní kompost. Ne každý kompost je vždy po ruce připraven k okamžitému použití. Vždy však můžeme využít koupi kvalitního substrátu.

Přípravek proti mechům Agro Mech stop

By Martin Dlouhý před 7 měsíci 1091 zobrazení Žádné komentáře

Kvalitní oku ladící trávník je vždy chloubou každého zahrádkáře. K udržení tohoto stavu je však často potřeba velké píle. Trávník má spoustu nepřátel. Patří mezi ně například jeho prorůstání plevelem. Největším problémem ale bývá, začne-li se v něm objevovat mech. Pokud toto zahrádkář včas nezachytí, může v pozdější době mech nad trávníkem převládat a to už oku tolik nelahodí.


Agro hořká sůl kapalná

By Martin Dlouhý před 7 měsíci 1146 zobrazení Žádné komentáře

Tento přípravek používáme většinou u zahradních jehličnanů. Můžeme jej však využít i u všech zahradních plodin, ovocných stromů, zeleniny a okrasných rostlin. Pomáhá nám ale též třeba u vinné révy nebo při pěstování chmele. Rostlinám dodává hořčík. Máme-li ho málo, zjišťujeme u různých rostlin všelijakým způsobem.


Trávníková hnojiva Agro

By Martin Dlouhý před 9 měsíci 16515 zobrazení Žádné komentáře

Mnoho trávníků trpí nutričními nedostatky. Rozpoznatelný je nedostatek živin nejsnadněji v blednoucí zelené barvě a malém růstu. Bez růstu, ale není hustá, zelená tráva. Tu získáme, budeme-li používat trávníková hnojiva. Patříme totiž mezi náročné a jakýkoli jiný stav, než dokonalý, nás rozhodně neuspokojí.

Roundup k likvidaci plevele v dlažbě chodníků a cest

By Martin Dlouhý před 9 měsíci 12376 zobrazení Žádné komentáře

Roundup je dnes již téměř nezbytným přípravkem, používaným zemědělci a zahrádkáři, kteří mají problémy s plevelem. Je to tzv. neselektivní herbicid, jehož používáním můžeme vyhubit i ty nejvytrvalejší plevele. Ve formě soli obsahuje účinnou látku glyfosát. Pro lidi, zvířata a životní prostředí je přípravek jedním z nejméně škodlivých herbicidů dostupných ve volném prodeji.


Neudorff Ferramol - přípravek proti slimákům

By Martin Dlouhý před 9 měsíci 1022 zobrazení Žádné komentáře

V posledních letech jsou slimáci v zahradě narůstajícím problémem. Některé nové druhy mají silné rozmnožovací schopnosti. Moderní přípravky na boj proti slimákům kombinují výhodu chemické účinnosti a biologické nezávadnosti. Ferramol Neudorff je v současnosti nejprodávanější přípravek proti slimákům. Aplikuje se v granulích, je velmi účinný, odolný vůči dešti a hospodárný. Ferramol Neudorff je také nejlepší volbou pro zahrádkáře přírodně orientované.


Trávníkové hnojivo Travin

By Martin Dlouhý před 10 měsíci 6185 zobrazení Žádné komentáře

Pokud chcete mít trávník prvotřídní kvality a pokoušíte se najít přípravek, který by splňuje všechny nároky, nemůžete najít lepší, než je Travin. Skrývá v sobě 3 základní vlastnosti pro údržbu trávníku: brání růstu mechu, přidává potřebné živiny a likviduje dvouděložné plevele, kterými jsou v tomto případě jetel, pampelišky, sedmikrásky a mnoho dalších. Velmi snadno tak jde vytvořit téměř dokonalý trávník anglického typu.


Kristalon pro trávník a zahradu

By Martin Dlouhý před 10 měsíci 2807 zobrazení Žádné komentáře

Kvalitní trávník již na pohled bez bližšího zkoumání vám musí závidět jak sousedé, tak i vaši hosté a přátelé. Pěkně vyhlížející trávník však není zadarmo. Některý prorůstá plevelem, jiný se zase brání postupujícímu zamechování. Část těchto problémů můžeme od začátku řešit spolu s přípravkem zvaným Kristalon.


Kristalon pro okrasné rostliny

By Martin Dlouhý před 10 měsíci 2718 zobrazení Žádné komentáře

Moderní zahrada se dnes již neobejde bez okrasných rostlin ať už vzrůstem větších nebo menších. Velké rostliny si již téměř vystačí bez hnojení. Pokud ale u nich požadujeme dobrou kondici a dokonalý vzhled, hnojivo nám k tomu pomůže. Jedním z nejlepších je přípravek Kristalon.


Pěstujeme ibišek

By Martin Dlouhý před 11 měsíci 5473 zobrazení Žádné komentáře

Jeho pravlastí je jihovýchodní Asie, ale pěstování v našich podmínkách vděčí svým velkým různobarevným květům, které jsou jak doma, tak na terasách či zahradách nepřehlédnutelné.

Získejte okamžitou slevu 50,- Kč!
Slevový kupón Vám zašleme okamžitě na Váš email. Stačí se přihlástit k odběru novinek a našich tipů do zahrady. Lze uplatnit pouze na objednávky nad 1500,- Kč