Z kapacitních důvodů našich zahradnictví jsou online objednávky pozastaveny. Děkujeme za pochopení.

Swipe to the left

Agro substrát zahradnický

By Martin Dlouhý před 7 rokem(y) 16195 zobrazení Žádné komentáře

Chceme-li mít kvalitní rostliny, musíme jim čas od času dopřávat živiny. Jejich nejlepším zdrojem vždy bývá kvalitní zahradní kompost. Ne každý kompost je vždy po ruce připraven k okamžitému použití. Vždy však můžeme využít koupi kvalitního substrátu.

Přípravek proti mechům Agro Mech stop

By Martin Dlouhý před 7 rokem(y) 19742 zobrazení Žádné komentáře

Kvalitní oku ladící trávník je vždy chloubou každého zahrádkáře. K udržení tohoto stavu je však často potřeba velké píle. Trávník má spoustu nepřátel. Patří mezi ně například jeho prorůstání plevelem. Největším problémem ale bývá, začne-li se v něm objevovat mech. Pokud toto zahrádkář včas nezachytí, může v pozdější době mech nad trávníkem převládat a to už oku tolik nelahodí.


Agro hořká sůl kapalná

By Martin Dlouhý před 7 rokem(y) 22193 zobrazení Žádné komentáře

Tento přípravek používáme většinou u zahradních jehličnanů. Můžeme jej však využít i u všech zahradních plodin, ovocných stromů, zeleniny a okrasných rostlin. Pomáhá nám ale též třeba u vinné révy nebo při pěstování chmele. Rostlinám dodává hořčík. Máme-li ho málo, zjišťujeme u různých rostlin všelijakým způsobem.


Trávníková hnojiva Agro

By Martin Dlouhý před 7 rokem(y) 178141 zobrazení Žádné komentáře

Mnoho trávníků trpí nutričními nedostatky. Rozpoznatelný je nedostatek živin nejsnadněji v blednoucí zelené barvě a malém růstu. Bez růstu, ale není hustá, zelená tráva. Tu získáme, budeme-li používat trávníková hnojiva. Patříme totiž mezi náročné a jakýkoli jiný stav, než dokonalý, nás rozhodně neuspokojí.

Roundup k likvidaci plevele v dlažbě chodníků a cest

By Martin Dlouhý před 7 rokem(y) 178008 zobrazení Žádné komentáře

Roundup je dnes již téměř nezbytným přípravkem, používaným zemědělci a zahrádkáři, kteří mají problémy s plevelem. Je to tzv. neselektivní herbicid, jehož používáním můžeme vyhubit i ty nejvytrvalejší plevele. Ve formě soli obsahuje účinnou látku glyfosát. Pro lidi, zvířata a životní prostředí je přípravek jedním z nejméně škodlivých herbicidů dostupných ve volném prodeji.


Neudorff Ferramol - přípravek proti slimákům

By Martin Dlouhý před 7 rokem(y) 6408 zobrazení Žádné komentáře

V posledních letech jsou slimáci v zahradě narůstajícím problémem. Některé nové druhy mají silné rozmnožovací schopnosti. Moderní přípravky na boj proti slimákům kombinují výhodu chemické účinnosti a biologické nezávadnosti. Ferramol Neudorff je v současnosti nejprodávanější přípravek proti slimákům. Aplikuje se v granulích, je velmi účinný, odolný vůči dešti a hospodárný. Ferramol Neudorff je také nejlepší volbou pro zahrádkáře přírodně orientované.


Trávníkové hnojivo Travin

By Martin Dlouhý před 7 rokem(y) 76853 zobrazení Žádné komentáře

Pokud chcete mít trávník prvotřídní kvality a pokoušíte se najít přípravek, který by splňuje všechny nároky, nemůžete najít lepší, než je Travin. Skrývá v sobě 3 základní vlastnosti pro údržbu trávníku: brání růstu mechu, přidává potřebné živiny a likviduje dvouděložné plevele, kterými jsou v tomto případě jetel, pampelišky, sedmikrásky a mnoho dalších. Velmi snadno tak jde vytvořit téměř dokonalý trávník anglického typu.


Kristalon pro trávník a zahradu

By Martin Dlouhý před 7 rokem(y) 55762 zobrazení Žádné komentáře

Kvalitní trávník již na pohled bez bližšího zkoumání vám musí závidět jak sousedé, tak i vaši hosté a přátelé. Pěkně vyhlížející trávník však není zadarmo. Některý prorůstá plevelem, jiný se zase brání postupujícímu zamechování. Část těchto problémů můžeme od začátku řešit spolu s přípravkem zvaným Kristalon.


Kristalon pro okrasné rostliny

By Martin Dlouhý před 7 rokem(y) 48823 zobrazení Žádné komentáře

Moderní zahrada se dnes již neobejde bez okrasných rostlin ať už vzrůstem větších nebo menších. Velké rostliny si již téměř vystačí bez hnojení. Pokud ale u nich požadujeme dobrou kondici a dokonalý vzhled, hnojivo nám k tomu pomůže. Jedním z nejlepších je přípravek Kristalon.


Pěstujeme ibišek

By Martin Dlouhý před 7 rokem(y) 26075 zobrazení Žádné komentáře

Jeho pravlastí je jihovýchodní Asie, ale pěstování v našich podmínkách vděčí svým velkým různobarevným květům, které jsou jak doma, tak na terasách či zahradách nepřehlédnutelné.